Sõiduki tüüp: Rong
Teenindama: VIAS
Marsruut läbib: Neukirchen-Vluyn, Bochum, Straelen, Mülheim, Krefeld, Gelsenkirchen, Essen, Mettmann, Gevelsberg, Grefrath
Marsruudi pikkus: 195 km.
Sõiduaeg: 487 min.
Praegune kellaaeg paikkonnas: 2:41
vaadata võrgus
Suund 1 | Suund 2 |
---|---|
0 marsruudil | 0 marsruudil |