Sõiduki tüüp: Buss
Marsruut läbib: Kolomno, Oktyabrskiy, Ljubertsõ, Kotelniki, Bronnitsõ
Marsruudi pikkus: 85 km.
Sõiduaeg: 213 min.
Praegune kellaaeg paikkonnas: 4:04
vaadata võrgus
Suund 1 | Suund 2 |
---|---|
0 marsruudil | 0 marsruudil |
Suund 1 | Suund 2 |
---|---|
0 marsruudil | 0 marsruudil |