Sõiduki tüüp: Rong
Teenindama: NS International
Marsruut läbib: Roosendaal, Laon, Soignies, Kapellen, Hoogvliet, Rotterdam, Anderlecht, Alphen aan den Rijn, Essen, Molenbeek-Saint-Jean
Marsruudi pikkus: 639 km.
Sõiduaeg: 1597 min.
Praegune kellaaeg paikkonnas: 1:01
vaadata võrgus
Suund 1 | Suund 2 |
---|---|
0 marsruudil | 0 marsruudil |