Sõiduki tüüp: Rong
Teenindama: NS
Marsruut läbib: Roermond, Maastricht, Eindhoven, Geleen, Sittard, Weert
Marsruudi pikkus: 100 km.
Sõiduaeg: 250 min.
Praegune kellaaeg paikkonnas: 6:46
vaadata võrgus
Suund 1 | Suund 2 |
---|---|
0 marsruudil | 0 marsruudil |
Suund 1 | Suund 2 |
---|---|
0 marsruudil | 0 marsruudil |