Sõiduki tüüp: Buss
Marsruut läbib: Chilliwack, Coquitlam, Burnaby, Langley Township, Abbotsford, Surrey
Marsruudi pikkus: 112 km.
Sõiduaeg: 280 min.
Praegune kellaaeg paikkonnas: 15:12
vaadata võrgus
Suund 1 | Suund 2 |
---|---|
0 marsruudil | 0 marsruudil |
Suund 1 | Suund 2 |
---|---|
0 marsruudil | 0 marsruudil |