Sõiduki tüüp: Rong
Teenindama: NS
Marsruut läbib: Laren, Amstelveen, Bussum, Amersfoort, Diemen, Weesp, Hilversum, Soest, Baarn, Amsterdam
Marsruudi pikkus: 37 km.
Sõiduaeg: 93 min.
Praegune kellaaeg paikkonnas: 5:20
vaadata võrgus
Suund 1 | Suund 2 |
---|---|
0 marsruudil | 0 marsruudil |